Jaunumi
15.10.2020
Jaunais projekts "Rīgas Vārti" būs projekta attīstītāja vizītkarte
Izvilkums no intervijas žurnālā "Kvadrātmetrs" (2020. gada oktobra izdevums)

Ko īpašu piedāvā Salaspils jaunais projekts "Rīgas Vārti"? Cik lieliem ir jābūt jaunas ģimenes ieņēmumiem, lai tā varētu iegādāties dzīvokli jaunajā projektā? Šos un citus jautājumus žurnāls "Kvadrātmetrs" un portāls "Varianti.lv" apspriež ar Ievu Jansoni, "ARCO REAL ESTATE" valdes locekli un Pārdošanas nodaļas vadītāju.
15.10.2020
"Rīgas Vārtu" ēkas karkasam ir vairākas būtiskas priekšrocības
Jaunais projekts "Rīgas Vārti", kas atrodas Salaspilī, Nometņu ielā 11, tiek būvēts uz iepriekš nepabeigtas ēkas karkasa, un tam ir vairākas būtiskas priekšrocības, norāda projekta attīstītāja SIA "Interbau" valdes loceklis Juris Pitkēvičs.
01.09.2020
Salaspilī jaunajā projektā "Rīgas Vārti" uzsākta dzīvokļu rezervācija
Nekustamo īpašumu uzņēmums "ARCO REAL ESTATE" no 1. septembra uzsāk dzīvokļu rezervāciju jaunajā daudzdzīvokļu projektā "Rīgas Vārti", kas atrodas Salaspilī, Nometņu ielā 11.
Ielādēt vairāk
Ielādējas...
basic info
Projekts
DZĪVOKĻI
"Rīgas Vārti" ir jauns un mūsdienīgs daudzdzīvokļu projekts Nometņu ielā 11, Salaspilī, kur iegādei tiek piedāvāti gaiši 2–4 istabu dzīvokļi platībā no 38 līdz pat 118 kvadrātmetriem. Kopumā jaunajā piecstāvu ēkā, kas atrodas Salaspils centra tiešā tuvumā, bet vienlaikus ir nomaļā un klusā vietā, ir 93 praktiski plānoti un kvalitatīvi dzīvokļi.

Katrā dzīvoklī ir lodžija un autonoma ventilācija, kas ir viena no projekta būtiskākajām priekšrocībām. Dzīvokļos ir pilna iekšējā apdare: sienas krāsotas, mājīguma radīšanai dzīvokļu grīdas klātas ar dabīgu ozolkoka parketu, savukārt dzīvokļu sanitārajos mezglos papildu komfortam ir uzstādītas elektriski apsildāmas grīdas, kā arī augstas kvalitātes santehnika. Telpās ar paaugstinātu mitruma līmeni sienu un grīdu apdarei izmantotas flīzes. Dzīvokļos ir ugunsdrošas metālas ārdurvis.

ĒKA
"Rīgas Vārtu" dzīvokļu siltumu nodrošina efektīva gāzes apkures sistēma, kuras energoefektivitāti papildina plastikāta logi ar trīskāršām stikla paketēm. Jaunā projekta pirmajā stāvā iedzīvotāju ērtībām ierīkotas garāžas ar automātiski paceļamiem vārtiem, savukārt plašajās kāpņu telpās – ērti lifti. Starpstāvu pārsegumiem izmantoti monolītā dzelzsbetona paneļi, kas papildu skaņas izolācijas nodrošināšanai ir pārklāti ar sausa betona un vates slāni. Pie kāpņu telpu ārdurvīm uzstādīti namruņi.
Pilna tehniskā informācija šeit.

VIDE
Jaunais projekts "Rīgas Vārti" atrodas ainaviskā vietā ar lielisku skatu uz apkārtnes plašajām pļavām un blakus daudzgadīgai bērzu birzij, kurā vijas takas relaksējošām pastaigām un kas tuvējo apkārtni nodrošina ar svaigu gaisu. Teritorija ap jauno projektu ir labiekārtota un apzaļumota, ir ierīkots apgaismojums un bruģēti gājēju celiņi, uzstādīti soliņi, ir kopts zālājs un dekoratīvie augi.

Daudzdzīvokļu projekts "Rīgas Vārti" ir daļa no Salaspils attīstītās infrastruktūras, kurā ir viss nepieciešamais pilnvērtīgai ikdienas dzīvei un atpūtai. Projekta tuvumā ir ērta sabiedriskā transporta kustība, kas sekmē gan iedzīvotāju pārvietošanos Salaspils novada teritorijā, gan nokļūšanu līdz 20 kilometru attālumā esošajam galvaspilsētas centram.

Apkārtnē izveidoti tādi infrastruktūras objekti kā sporta centrs ar stadionu, publiskais peldbaseins, izglītības iestādes dažādām vecuma grupām, bibliotēka un kultūras nams. Salaspils centrā, kas sasniedzams vien dažu minūšu laikā, atrodas medicīnas iestādes, sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumi un vairāki pārtikas preču veikali. "Rīgas Vārtu" tuvumā darbību veic veterinārā klīnika, būvmateriālu tirdzniecības centrs, degvielas uzpildes stacijas, kā arī citi ikdienā nozīmīgi preču un pakalpojumu uzņēmumi.

Projekts ir piemērots tiem, kam svarīgs Rīgas tuvums, zaļa vide un kam vienlaicīgi nepieciešamas ērtības savas jaunās mājvietas apkārtnē. Viss pa rokai - tā var raksturot "Rīgas Vārtu" izdevīgo atrašanās vietu.

"Rīgas Vārti" - tavas mājas Salaspilī.

ATTĪSTĪTĀJS
Salaspilī esošo projektu, ko ekspluatācijā plānots nodot nākamā gada rudenī, attīsta SIA "Interbau". Uzņēmums SIA "Interbau" darbību Latvijā sāka 2012. gadā, tā īpašniekiem līdz šim veiksmīgi īstenojot dažāda mēroga projektus Latvijā, Dānijā un Zviedrijā, veicot nekustamo īpašumu renovācijas un būvniecības darbus gan privātā, gan publiskā sektorā. Uzņēmums vienādās daļās pieder diviem valdes locekļiem – Gintam Frēliham un Jurim Pitkēvičam.


Gints Frēlihs

Juris Pitkēvičs


BŪVNIEKS
Jaunā projekta "Rīgas Vārti" būvniecību veic sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SALASPILS INDUSTRIĀLAIS PARKS", reģ. Nr. 40203056600.
Atrašanās vieta
Nometņu iela 11, Salaspils
Priekšrocības
advantages
Dzīvokļi
Izvēlies stāvu!
Stāvs Dzīvoklis Nr. Platība Istabas Cena Statuss
2 201 68.7 m2 3 84050 EUR Brīvs
2 202 59.9 m2 2 75160 EUR Brīvs
2 203 37.9 m2 2 49150 EUR Brīvs
2 204 71.0 m2 3 90540 EUR Brīvs
2 205 68.7 m2 3 84050 EUR Brīvs
2 206 68.7 m2 3 84050 EUR Brīvs
2 207 59.9 m2 2 75160 EUR Brīvs
2 208 37.9 m2 2 49150 EUR Brīvs
2 209 71.0 m2 3 90540 EUR Brīvs
2 210 68.7 m2 3 84050 EUR Brīvs
Ielādēt vairāk
Ielādējas...
Tehniskā informācija
PAMATI UN ĀRSIENAS
Ēkas nesošās konstrukcijas balstās uz monolītā dzelzsbetona pamatiem. Nesošās sienas no monolītā dzelzsbetona un fibo keramzītbetona blokiem, pārsegumi un kolonnas – no monolītā dzelzsbetona. Ēkas ārējās sienas ir siltinātas 150 mm biezumā, ventilējamās fasādes siltinātas ar vati. Kāpņu telpu fasādes ir stiklotas.

STARPSIENAS
Starpsienas starp dzīvokļiem – no monolītā dzelzsbetona un fibo keramzītbetona blokiem, apmestas un nokrāsotas no abām pusēm. Starptelpu starpsienas – no metāla profiliem, kas pildīti ar minerālvati un apšūti ar ģipškartona loksnēm. Starpsienu, pie kurām plānots stiprināt virtuves skapīšus, nestspējas palielināšanai zem ģipškartona loksnēm ir piestiprināts finieris. Telpās ar paaugstinātu mitruma līmeni sienas konstrukciju veido ar mitrumizturīgu ģipškartonu apšūts metāla karkass.

PĀRSEGUMI UN STARPSTĀVU KĀPNES
Starpstāvu pārsegumiem izmantoti monolītā dzelzsbetona paneļi, kas papildu skaņas izolācijas nodrošināšanai ir pārklāti ar sausa betona un vates slāni. Kāpnes – uz monolītā dzelzsbetona ierīkoti betona pakāpieni. Uz kāpnēm ir uzstādītas nokrāsotas margas.

ĒKAS KARKASS
Jaunais projekts “Rīgas Vārti” ir būvēts uz iepriekš nepabeigta karkasa, tieši tādēļ tam ir vairākas priekšrocības. Nepabeigtā būve ir nostāvējusi desmit gadus, līdz ar to pamati ir ieņēmuši stabilu stāvokli, kas izslēdz jebkādus sēšanās procesus. Visas konstrukcijas ir apsekotas un pārbaudītas, ko apliecina tehniskās ekspertīzes slēdziens gan 2015. gadā, gan atkārtots 2019. gada beigās. Ņemot vērā, ka ēka ilglaicīgi ir atradusies pilnīgā caurvējā, tas novērš iespējamību rasties pelējumam vai citām ķīmiskām reakcijām, turklāt mitruma neesamība sienās novērš risku, ka tas varētu turpināt migrāciju pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā.

TERASES UN JUMTS
Jumts ir siltināts, spāres, latojums un skārda lokšņu segums. Balkonos no otrā līdz piektajam stāvam ieklāts mitrumizturīgs koka grīdas segums.

DURVIS
Kāpņutelpu ieejas durvis ir no stikla un alumīnija, Garāžu vārti automātiski paceļami. Ieejas durvis dzīvokļos – krāsotas, ugunsizturīgas metāla durvis, starptelpu durvis – no koka.

LOGI
Ēkā ir uzstādīti PVC logi ar trīskāršām stikla paketēm.

APKURE UN VENTILĀCIJA
Ēkas apkuri nodrošina gāzes apkures autonomā apsildes sistēma, kuru apkalpo apsaimniekotājs. Dzīvokļos ir uzstādīti radiatori. Kāpņu telpas netiek apkurinātas. Sanitārtehniskajos mezglos papildu komfortam ir uzstādītas elektriski apsildāmas grīdas. Gaisa apmaiņu dzīvokļos nodrošina sanitārtehniskajos mezglos uzstādīti ventilatori, virtuves zonā ierīkotie nosūcēji un logu rāmjos iebūvētie svaigā gaisa kompensatori. Virtuves zonā ir pasīvā ventilācija.

ŪDENSAPGĀDE UN KANALIZĀCIJA
Ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas ir pieslēgtas pie centralizētajiem pilsētas tīkliem. Sanitārtehniskajos mezglos ir uzstādīta dušas pamatne un vanna, pods, izlietne, maisītāji dušai un izlietnei, kā arī elektriskie dvieļu žāvētāji. Virtuvē vai sanitārtehniskajā mezglā ir paredzēta vieta veļasmašīnai, ir ierīkots atbilstošs pieslēgums. Visos dzīvokļos ir uzstādīti ūdens skaitītāji ar attālinātas nolasīšanas funkciju.

ELEKTROENERĢIJAS UN VĀJSTRĀVAS TĪKLI
Elektroenerģijas skaitītāji izvietoti tehniskajā telpā ēkas 1. stāvā. Vājstrāvas komutatori internetam un televīzijai izvietoti tehniskajā telpā ēkas 1. stāvā. Dzīvoklī ir ievilkts optiskais kabelis, uzstādīta rozete interneta un televīzijas pieslēgšanai. Sanitārtehniskajos mezglos un priekštelpās ir iebūvēts LED apgaismojums. Griestos ir ierīkoti dūmu detektori. Dzīvokļos ir uzstādīti namruņi.

APDARE
Dzīvojamajās telpās sienas ir nokrāsotas, grīdu apdarei izmantots ozolkoka parkets. Telpās ar paaugstinātu mitruma līmeni sienu un grīdu apdarei izmantotas flīzes. Tehniskajās telpās un garāžu grīdām izmantots betona klājums ar aizsargpārklājumu. Dzīvojamajās telpās špaktelēti, krāsoti dzelzsbetona griesti.

TERITORIJA
Teritorija ap ēku ir labiekārtota un apzaļumota. Tāpat teritorijā ir ierīkots apgaismojums un bruģēti gājēju celiņi, uzstādīti soliņi, ir kopts zālājs un dekoratīvie augi.
Finansējums


Uzzini savas iespējas šeit

Mājokļa iegādes procesa laikā saņem konsultācijas un vērtīgus padomus no Swedbank finansēšanas ekspertiem.

Lai pieteiktos konsultācijai, aizpildi pieteikuma formu internetbankā.
www.swedbank.lv

AS Swedbank

Balasta dambis 15, RīgaGinta Melece
Kredītēšanas komandas vadītāja
Hipotekārās kreditēšanas daļa
AS Citadele banka
Republikas laukums 2a, Rīga
Tālr. + 371 27898842
ginta.melece@citadele.lv
www.citadele.lvAgita Sarkane
Klientu risinājumu vadītāja
Tālr. + 371 27067526
AS Luminor Bank
Skanstes iela 12, Rīga
partners@luminor.lv
www.luminor.lv

Atlaides kods: PARAR2
Kontakti
Guna Jaško
Guna Jaško
Pārdošanas projektu vadītāja
Elizabete Pomaskova
Elizabete Pomaskova
Pārdošanas projektu vadītāja